Platební internetové online peněženky


V současné době existuje na Internetu několik významných společností, které umožňují zřídit si obdobu bankovního účtu zdarma pouze prostřednictvím Internetu. Tyto elektronické peněženky poté můžete využívat pro internetové platby, bankovní i nebankovní převody, posílání peněz ostatním uživatelům systému a jiné. Výhodou těchto systémů je, že jsou bezplatné, transakce stojí většinou méně než v bankovních institucích a platby probíhají okamžitě.                                                                                                                                  Existuje několik českých internetových peněženek a několik mezinárodních společností. Ty nejpoužívanější a nejznámější vám přináším níže. Kromě níže uvedených peněženek, existují i internetové peněženky pro digitální měny (Bitcoin a jiné kryptoměny)

Internetové peněženky mají zejména tyto výhody :

Zpracovávání plateb je v reálném čase.                                                                                            Bezpečí - při placení v e-shopu již nezadáváte údaje o platební kartě.                                              Zasílání peněz mezi přáteli zdarma.                                                                                                      Nízké nebo zcela žádné poplatky u zahraničních plateb.                                                                          U některých online peněženek funguje affiliate program.                                                              Některé online peněženky vám zřídí i platební kartu - můžete tak vybírat peníze z bankomatu po celém světě.Payeer

Online peněženka Payeer přišla na svět roku 2010 a hned svým inovativním a flexibilním přístupem získala řadu klientů, kteří začali využívat jejích spolehlivých služeb. S online peněženkou Payeer můžete provádět online transakce ve více jak 200 zemích světa.
Payeer je internetová peněženka s velmi otevřeným přístupem k potřebám svých obchodních partnerů, a proto pro ně má připravenou řadu benefitů pomáhajících zlepšit a zpříjemnit nakupování návštěvníkům webu obchodních partnerů.
Internetová peněženka Payeer má v sobě také unikátní funkci přesunu peněz na ostatní vaše internetové peněženky, což u jiných nenajdete. Pokud tedy nakupujete na zahraničních webech nebo chcete přijímat peníze od vašich zákazníků, online peněženka Payeer by ve vaší nabídce neměl chybět. Payeer má i kartu.


Payza

Je internetový platební systém neboli internetová peněženka. Pokud chcete vydělávat peníze na internetu, určitě se bez podobného systému neobejdete. Dnes pomocí těchto platebních systémů vyplácí mnoho firem, které se zabývají výdělkem na internetu. PAYZA je jednou z nejznámnější internetových peněženek. PAYZA založil v srpnu 2004 Firoz a Ferhan Patel. Sídlo firmy je v Montrealu. Původně měl PAYZA šest zaměstnanců. V současné době jich má přes 60 a k tomu přes 4 miliony členů. Tato internetová peněženka má členy ve více než 190 zemích světa a podporuje 23 měn včetně české koruny. 


Perfect Money

Další z řady online peněženek je Perfect Money. Tak jako s každou online peněženkou můžete přijímat a odesílat platby prostřednictvím internetu a to zcela zdarma, nebo pouze za mírný poplatek. Výhodou je okamžitý převod nebo příjem peněz na váš účet, což velmi zefektivňuje a zrychluje vaší práci.
S online peněženkou Perfect Money můžete také posílat platby mezi uživateli, používat Perfect Money k pravidelným platbám na internetu nebo mít peníze uložené na tomto účtě a získávat měsíční úrok, konkrétně 4 % ročně. Online peněženka Perfect Money vám také umožňuje online nákup Bitcoinů, USD, EUR nebo zlata.


AdvCash

AdvCash je moderní internetová peněženka sloužící k přijímání a odesílání plateb online. Hodí se vám pokud jste webmaster, freelancer, který dělá práci pro nějakou z mezinárodních společností nebo internetový podnikatel který chce svým zákazníkům zjednodušit a urychlit platby na internetu.
Advanced Cash je rychlejší než tradiční převody peněz, levnější než bankovní převody a snadnější na používání než mnohé jiné online peněženky. Advanced Cash se snaží být svým uživatelům tak nablízku jak jen to jde a stále se snaží implementovat nové metody, které jsou rychlejší a dostupnější ať už se nacházíte kdekoli.


Jsou i další peněženky jako například PayPal, Solid Trust Pay, EgoPay, OK Pay.                          V současné době je velmi rozšířen Bitcoin. Peněženek je celá řada a zřídit si ji můžete napřklad v  Blockchain, Bither, Bitcoin Wallet, MultiBit HD, Keep Key, Electrum, Trezor, Coinbase, Xapo a jiné. Já používám Trezor a Coinbase .aktualizace 27.11.2023
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky